Sposób działania

ZAMÓWIENIE

Skorzystanie z naszych diet jest wygodne. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówieniowy na stronie. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub nie wiesz czy dieta będzie dla Ciebie odpowiednia nasz Dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.

PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW

Każdego dnia Szef Kuchni pod okiem dietetyka skomponuje indywidualnie dobrane dla Ciebie posiłki. Do przygotoania posiłków wykorzystywane są składniki najwyższej jakości, aby każde danie było najwyższej jakości przez długi czas. Wszystkie dania są przygotowywane w naszej profesjonalnej kuchni zgodnej z wymaganiami zarówno sanepidu jak również norm HACCP. Każde danie jest zapakowane w indywidualne opakowania jednorazowe. Do momentu dostawy każdy posiłek jest przetrzymywany w chłodni, tak aby mógł utrzymać jak najlepszą świeżość.

DOSTAWA

Bezpłatnie, codziennie rano (w godzinach 6.00 – 12.00) dostarczamy dietę pod Twoje drzwi lub do biura. Posiłki mogą być dostarczone zarówno do Twojego domu, jak również pod inny dowolnie wskazany adres (np. biuro). W przypadku, gdy musisz wyjechać na kilka dni możemy przerwać dostawy lub ewentualnie dostarczyć pod inny adres.

JEDZ I CIESZ SIĘ SMAKIEM

Proponujemy, aby Nasza dieta towarzyszyła Tobie przez cały dzień, tak abyś mógł spożywać posiłki w równych ok. 3 godzinnych odstępach. Każdego poranka, razem z dostawą otrzymasz aktualne menu oraz informacje, które z potraw sugerujemy podgrzać przed spożyciem. Posiłki są dostarczane w pojemnikach jednorazowych do użycia w kuchence mikrofalowej.