Detoks jaglany

Detoks Jaglany

Kasza jaglana

Detoks jaglany jest dobrą okazją na oczyszczenie organizmu z toksyn. Kasza jaglana jest źródłem cennych składników mineralnych oraz witamin. Przyspiesza przemianę materii oraz ułatwia odchudzanie, w dodatku działa odtruwająco na organizm. Kasza ta oprócz tego, że jest świetnym dodatkiem do obiadu to również ma właściwości odtruwające organizm z toksyn. Jest bogata w wiele składników mineralnych i witamin.
Czujesz się ociężale? Cierpisz na bezsenność i apatię? To są właśnie symptomy zbyt dużego nagromadzenia się toksyn w organizmie. Ich źródłem są posiłki zawierające dużo tłuszczu, białka i cukru. Aby się ich pozbyć - zaopatrz się w dużą ilość
kaszy jaglanej.
Kasza jaglana zawiera witaminy z grupy B (mają wpływ m.in. na układ nerwowy, poprawiają pamięć, koncentrację) oraz lecytynę, a także magnez, żelazo, wapń, fosfor i potas. Jest dobrym źródłem witaminy E, która jest antyoksydantem – zapobiega powstawaniu wolnych rodników i spowalnia procesy starzenia. Wzmacnia układ sercowo-naczyniowy oraz zmniejsza ryzyko miażdżycy. Kasza jest lekkostrawna i nie powoduje wzdęć, a także wzmacnia organizm. Zawiera dużo białek i złożonych węglowodanów, które ulegają powolnemu trawieniu, dzięki czemu przez długi czas są źródłem energii dla mózgu. A co najważniejsze kasza jaglana zawiera krzemionkę, która poprawia stan włosów, skóry i paznokci. Poprawia przemianę materii i ułatwia redukcję masy ciała. W dodatku krzem ma zbawienny wpływ na układ krwionośny, gdyż poprawia elastyczność naczyń oraz zmniejsza odkładanie się w nich tłuszczu. Ponadto pierwiastek ten wykorzystywany jest przy budowie kości – wzmacnia , zapobiega odwapnianiu (co jest ważne w zapobieganiu osteoporozie) oraz przyspiesza ich odbudowę po złamaniach i innych urazach. Biorąc pod uwagę właściwości kaszy jaglanej oraz jej wpływ na nasz organizm spożywanie kaszy jaglanej będzie niosło wiele korzyści zdrowotnych.

Tymczasowo wstrzymaliśmy ofertę jaglanego detoxu. Poinformujemy państwa kiedy ponownie będzie ona dostępna w naszym menu.