Diety odchudzające

Chudnij zdrowo.


diety

Diety 1000 – 1700 kcal

Twoim celem jest smukła sylwetka?! Próbowałeś lub próbowałaś wielu bezskutecznych sposobów by ją osiągnąć?? Ale czy wiesz, że ograniczenie kaloryczne i głodówka to nie jest właściwa recepta na zdrowe i skuteczne odchudzanie. Organizm pozbawiony witamin i minerałów spowalnia swój metabolizm obniżając efektywności odchudzania w konsekwencji prowadząc do efektu jo-jo.

Zdrowy Smak oferuje skuteczną metodę na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz poprawę samopoczucia. Nasza firma oferuje cztery różne pakiety dietetyczne o obniżonej dawce kalorii:

1000 kcal

1200 kcal

1500 kcal

1700 kcal 

Każdy z wymienionych pakietów charakteryzuje się wysoka zwartością witamin, składników mineralnych oraz błonnika pokarmowego, dzięki czemu odchudzanie jest smaczne proste i przyjemne. Ponadto wykupując pakiet żywieniowy w naszej Firmie zyskujesz możliwość regularnego spożywania posiłków co zmniejszy uczucie głodu i ustabilizuje przemianę materii.

Można zamówić dietę w zestawie czterech lub pięciu posiłków.

Wszystkie programy oferujemy z opcją z dowozu pod wybrany adres w cenie.

. Unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty. Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.