Kompetencje

Przed wyborem jednego z pakietów dietetycznych ZdrowySmak™ zaleca konsultacje z profesjonalnym dietetykiem, który pomoże z ustaleniem kaloryczności i składu diety dopasowanej do Twoich potrzeb. Nasz specjalista odpowie na każde pytanie z zakresu zdrowego i racjonalnego żywienia, doradzi z doborem odpowiedniego zestawu posiłków dostosowanych do Twojej aktywności fizycznej, wieku i stanu zdrowia.

konsultacja

Konsultacja dietetyczna (oddzielna)

Nasi dietetycy są specjalistami z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego, sportowców czy osób, dla których odpowiednie odżywianie ma najwyższy priorytet (np. kobiety w ciąży). W zakres konsultacji dietetycznych wchodzą:
- wywiad żywieniowy (możliwość telefoniczna)
- porady z zakresu zdrowego żywienia
- dopasowania diety do aktywności fizycznej
- wykonanie pomiarów antropometrycznch,
- indywidulanie dopasowana 7-dniowa dieta wraz recepturami przyrządzania posiłków.

Mamy wiedzę i doświadczenie przy komponowaniu posiłków dla osób borykających się m.in. z nadciśnieniem, hipercholesterolemią, cukrzycą typu 2, z zaburzeniami hormonalnymi oraz chorobami tarczycy. Natomiast dzięki temu, że nasi dietetycy współpracują z utalentowanym szefem kuchni, Państwa dieta będzie także smaczna.

Zapraszamy do skorzystania z formularza konsultacji z dietetykiem

Wszystkie dania oraz produkty takie jak: chleb, ciastka, ciasto do pizzy i inne przygotowujemy przy użyciu certyfikowanych i naturalnych surowców w ekologicznej kuchni ZdrowySmak™. Unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcz i konserwanty. Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.