O możliwości zamówienia jaglanego detoxu poinformujemy Państwa na naszym facebooku i stronie tydzień wcześniej.

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

Pakiety 1000, 1200, 1500 i 1700 kcal są to diety redukcyjne - oznacza to, że ilość energii (kalorii) oraz zawartość składników odżywczych (minerałów i witamin) jest niższa niż zalecane normy spożycia rekomendowane przez Instytut Żywności i Żywienia, a stosowanie ich w dłuższym okresie czasu może prowadzić do niedoborów żywieniowych.

W trakcie wyłącznego stosowania diety redukcyjnej od 1000 do 1700 kcal nie zaleca się nadmiernego wysiłku fizycznego oraz uprawiania sportów wyczynowych.

Aby uzyskać właściwą diagnozę klient powinien poinformować ZdrowySmak na temat swojego stanu zdrowia, ewentualnych chorób przewlekłych, alergii oraz innych czynników mających wpływ na styl życia i sposób odżywiania się.

Klient firmy Zdrowy Smak został poinformowany o ewentualnych skutkach stosowania diet redukcyjnych (odchudzających) o kaloryczności poniżej 1700 kcal/dobę i jest świadomy konsekwencji długoterminowego stosowania tychże diet.

Wszystkie dane Klienta dotyczące stosowanej diety, stanu zdrowia, aktywności fizycznej oraz dane teleadresowe stanowią ścisłą tajemnicę firmy i nie są ujawniane osobom trzecim.

* Zamówienia składane są minimum na dwa dni przed dniem pierwszej realizacji.
* Zawieszenie może zostać wykonane po zgłoszeniu na dwa dni przed planowanym terminem.
* Płatności dokonujemy przelewem przed pierwszym dniem dostawy lub u kuriera w dniu pierwszej dostawy. Gdy płatność nie jest dokonana do lub w dniu pierwszej dostawy, należy potwierdzić otrzymanie pakietu kurierowi podpisem.