Odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta wegańska to samo zdrowie!Odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta wegańska to samo zdrowie!


1100 kcal

Cena do 30 dostaw: 60,00zł 
od 30 dostaw: 60,00zł

1600 kcal

Cena do 30 dostaw: 65,00zł 
od 30 dostaw: 65,00zł

2000 kcal

Cena do 30 dostaw: 70,00zł 
od 30 dostaw: 70,00zł


DIETA VEGAN to nie tylko styl życia, ale przede wszystkim zdrowie. Odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta wegańska, wbrew opinii wielu, może być zdrowa i smaczna. W większości przypadków jest nawet zdrowsza, niż dieta obfitująca w produkty zwierzęce. Dieta Vegan to zestaw posiłków które opierają się tylko i wyłącznie na produktach roślinnych. Specjalnie skomponowane menu uwzględnia codzienne zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy, witaminy, białko oraz żelazo.
ZDROWIE ZE SMAKIEM

Masz już dość nijakich w smaku dieta? Szukasz diety zdrowej, efektywnej a co najważniejsze smacznej? Catering dietetyczny Zdrowy Smak jest własnie dla Ciebie! Naszą pasją jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim to co w kuchni jest najważniejsze czyli smak. Naszym sekretem są przyprawy, które sprowadzamy z dalekich krajów, a przede wszystkim zdrowe, ekologiczne produkty tj, oleje tłoczone na zimno, warzywa i owoce z upraw ekologicznych oraz naturalne składniki.
Skorzystanie z naszych diet jest wygodne. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówieniowy na stronie. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub nie wiesz czy dieta będzie dla Ciebie odpowiednia nasz Dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.


NASZ DIETETYK

Anna Kuczkin jest psychodietetykiem. Układając diety łączy nowoczesną wiedzę psychologiczną i dietetyczną z najnowszymi trendami w odżywianiu.ZDROWO ZNACZY NATURALNIE

W naszej kuchni korzystamy ze sprawdzonych dostawców, certyfikowanych ekologicznych upraw. Stosujemy własne, świeżo tłoczone oleje na zimno oraz unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty.
Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.