Dieta Fast Slim - szybkie odchudzanie!Dieta Fast Slim – szybkie odchudzanie!


1100 kcal

Cena do 30 dostaw: 50,00zł 
od 30 dostaw: 45,00zł

1600 kcal

Cena do 30 dostaw: 55,00zł 
od 30 dostaw: 50,00zł

2000 kcal

Cena do 30 dostaw: 60,00zł 
od 30 dostaw: 55,00zł


DIETA FAST SLIM to skuteczne odchudzanie i trwałe pozbycie się dodatkowych kilogramów. Twoim celem jest smukła sylwetka?! Próbowałeś lub próbowałaś wielu bezskutecznych sposobów by ją osiągnąć??Smaczne proste i przyjemne odchudzanie! Zamów teraz! Ale czy wiesz, że ograniczenie kaloryczne i głodówka to nie jest właściwa recepta na zdrowe i skuteczne odchudzanie? Organizm pozbawiony witamin i minerałów spowalnia swój metabolizm obniżając efektywność odchudzania, w konsekwencji prowadząc do efektu jo-jo. Przy zastosowaniu DIETY FAST SLIM widoczne efekty odchudzania zobaczysz już po miesiącu jej stosowania. DIETA FAST SLIM to skuteczna metoda na trwałe pozbycie się dodatkowych kilogramów. Nasza dieta charakteryzuje się wysoka zwartością witamin, składników mineralnych oraz błonnika pokarmowego, dzięki czemu odchudzanie jest smaczne proste i przyjemne. Chudnij szybko i zdrowo!
ZDROWIE ZE SMAKIEM

Masz już dość nijakich w smaku dieta? Szukasz diety zdrowej, efektywnej a co najważniejsze smacznej? Catering dietetyczny Zdrowy Smak jest własnie dla Ciebie! Naszą pasją jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim to co w kuchni jest najważniejsze czyli smak. Naszym sekretem są przyprawy, które sprowadzamy z dalekich krajów, a przede wszystkim zdrowe, ekologiczne produkty tj, oleje tłoczone na zimno, warzywa i owoce z upraw ekologicznych oraz naturalne składniki.
Skorzystanie z naszych diet jest wygodne. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówieniowy na stronie. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub nie wiesz czy dieta będzie dla Ciebie odpowiednia nasz Dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.


NASZ DIETETYK

Anna Kuczkin jest psychodietetykiem. Układając diety łączy nowoczesną wiedzę psychologiczną i dietetyczną z najnowszymi trendami w odżywianiu.ZDROWO ZNACZY NATURALNIE

W naszej kuchni korzystamy ze sprawdzonych dostawców, certyfikowanych ekologicznych upraw. Stosujemy własne, świeżo tłoczone oleje na zimno oraz unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty.
Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.