DIETA MAMMA dla przyszłych i karmiących mam. Dbaj o siebie!DIETA MAMMA dla przyszłych i karmiących mam!DIETA MAMMA powstała w trosce o prawidłowe odżywianie przyszłych mam, jak i kobiet karmiących! To specjalny program żywieniowy, który dostarczy Tobie i Twojemu dziecku niezbędnych składników pokarmowych. W tej diecie zwiększamy ilość węglowodanów, białka, witamin i żelaza (np.mięso, ryby, zielone warzywa) a wykluczamy produkty z surowego mleka i surowych jaj. Jedz dla dwóch, a nie za dwoje! Nasza dieta zapewni optymalny wzrost i rozwój Twojego dziecka, a Ty nie musisz się martwić o zbędne kilogramy.
ZDROWIE ZE SMAKIEM

Masz już dość nijakich w smaku dieta? Szukasz diety zdrowej, efektywnej a co najważniejsze smacznej? Catering dietetyczny Zdrowy Smak jest własnie dla Ciebie! Naszą pasją jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim to co w kuchni jest najważniejsze czyli smak. Naszym sekretem są przyprawy, które sprowadzamy z dalekich krajów, a przede wszystkim zdrowe, ekologiczne produkty tj, oleje tłoczone na zimno, warzywa i owoce z upraw ekologicznych oraz naturalne składniki.
Skorzystanie z naszych diet jest wygodne. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówieniowy na stronie. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub nie wiesz czy dieta będzie dla Ciebie odpowiednia nasz Dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.


NASZ DIETETYK

Anna Kuczkin jest psychodietetykiem. Układając diety łączy nowoczesną wiedzę psychologiczną i dietetyczną z najnowszymi trendami w odżywianiu.ZDROWO ZNACZY NATURALNIE

W naszej kuchni korzystamy ze sprawdzonych dostawców, certyfikowanych ekologicznych upraw. Stosujemy własne, świeżo tłoczone oleje na zimno oraz unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty.
Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.