DIETA SENIOR zdrowie i kondycja osób starszychDIETA SENIOR zdrowie i dobra kondycja osób starszych.Dieta osób starszych wymaga spełnienia trzech podstawowych zasad: różnorodności doboru produktów i potraw, regularności spożywanych posiłków oraz równoważenia bilansu energetycznego. Podstawą tej diety jest zwiększenie ilości białka i zdrowych tłuszczy (m.in. stosujemy oleje tłoczone na zimno), dodajemy produkty bogate w błonnik ( np. płatki owsiane, siemię lniane, wybrane owoce i warzywa) i wykluczamy produkty twarde (niektóre orzechy, pestki, suszone owoce). Co więcej zwiększamy ilośc produktów z witaminami i minerałami ( np. produkty mleczne, ryby, drób, wybrane warzywa i owoce). To dieta, która zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz dostarczy niezbędnych mikro i makroelementów każdemu seniorowi!
ZDROWIE ZE SMAKIEM

Masz już dość nijakich w smaku dieta? Szukasz diety zdrowej, efektywnej a co najważniejsze smacznej? Catering dietetyczny Zdrowy Smak jest własnie dla Ciebie! Naszą pasją jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim to co w kuchni jest najważniejsze czyli smak. Naszym sekretem są przyprawy, które sprowadzamy z dalekich krajów, a przede wszystkim zdrowe, ekologiczne produkty tj, oleje tłoczone na zimno, warzywa i owoce z upraw ekologicznych oraz naturalne składniki.
Skorzystanie z naszych diet jest wygodne. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówieniowy na stronie. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub nie wiesz czy dieta będzie dla Ciebie odpowiednia nasz Dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.


NASZ DIETETYK

Anna Kuczkin jest psychodietetykiem. Układając diety łączy nowoczesną wiedzę psychologiczną i dietetyczną z najnowszymi trendami w odżywianiu.ZDROWO ZNACZY NATURALNIE

W naszej kuchni korzystamy ze sprawdzonych dostawców, certyfikowanych ekologicznych upraw. Stosujemy własne, świeżo tłoczone oleje na zimno oraz unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty.
Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.