Lunch BOX zdrowy Catering Dietetyczny do miejsca pracy.LUNCH BOX wygodna dieta dla zapracowanych.


1600 kcal

Cena do 30 dostaw: 25,00zł 
od 30 dostaw: 25,00zł

2000 kcal

Cena do 30 dostaw: 30,00zł 
od 30 dostaw: 30,00zł


Zapracowanie zbyt często nie pozwala na przygotowanie odpowiedniego i zdrowego posiłku do pracy. Niezbilansowana dieta może przyczynić się do obniżenia koncentracji przez co zmniejsza się nasza efektywność w pracy. Należy pamiętać, że przepracowanie w połączeniu z niezdrową dietą może negatywnie odbić się nie tylko na naszym samopoczuciu ale także zdrowiu. LUNCH BOX to catering do miejsca pracy lub domu w skład którego wchodzi obiad i II śniadanie zpakietu 1600 kcal lub 2000 kcal. Zestaw ten ma odpowiednio ok. 650 kcal i ok. 800 kcal.

Oferta dostępna tylko na terenie miasta Białystok i okolicach (do 10 km od granic miasta).
ZDROWIE ZE SMAKIEM

Masz już dość nijakich w smaku dieta? Szukasz diety zdrowej, efektywnej a co najważniejsze smacznej? Catering dietetyczny Zdrowy Smak jest własnie dla Ciebie! Naszą pasją jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim to co w kuchni jest najważniejsze czyli smak. Naszym sekretem są przyprawy, które sprowadzamy z dalekich krajów, a przede wszystkim zdrowe, ekologiczne produkty tj, oleje tłoczone na zimno, warzywa i owoce z upraw ekologicznych oraz naturalne składniki.
Skorzystanie z naszych diet jest wygodne. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz zamówieniowy na stronie. Jeśli nie jesteś zdecydowany lub nie wiesz czy dieta będzie dla Ciebie odpowiednia nasz Dietetyk chętnie odpowie na Twoje pytania.


NASZ DIETETYK

Anna Kuczkin jest psychodietetykiem. Układając diety łączy nowoczesną wiedzę psychologiczną i dietetyczną z najnowszymi trendami w odżywianiu.ZDROWO ZNACZY NATURALNIE

W naszej kuchni korzystamy ze sprawdzonych dostawców, certyfikowanych ekologicznych upraw. Stosujemy własne, świeżo tłoczone oleje na zimno oraz unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty.
Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.