DIETA LACTOSE FREEDIETA LACTOSE FREE (bez mleczna) to dieta stworzona z myślą o osobach z nietolerancją laktozy lub uczulonych na produkty mleczne. Eliminacja mleka to trudne zadanie, dotyczy nie tylko wyłączenia z jadłospisu oczywistych produktów mlecznych, ale też wszystkich produktów, w których mleko się ukrywa. Nieodpowiednio wprowadzona dieta bez laktozy może skutkować niedoborem wapnia, witamin B2 i B12, cynku, magnezu i białka. DIETA LACTOSE FREE
to racjonalny dobór poszczególnych grup produktów jako alternatywnego źródła mleka i produktów mlecznych, które są doskonałym źródłem wapnia, pełnowartościowego białka, witamin (A, B1, B2, B12) i składników mineralnych (magnez, potas, cynk).

ZDROWO ZNACZY NATURALNIE

Naszą pasją jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale przede wszystkim to co w kuchni jest najważniejsze czyli smak. Naszym sekretem są przyprawy, które sprowadzamy z dalekich krajów, a przede wszystkim zdrowe, ekologiczne produkty tj, oleje tłoczone, warzywa i owoce z upraw ekologicznych oraz naturalne składniki. Stosujemy własne, świeżo tłoczone oleje oraz unikamy niekorzystnych dla zdrowia dodatków takich jak: sól, tłuszcze nasycone i trans oraz konserwanty.
Cieszymy się swoją pracą, byś Ty mógł cieszyć się swoim zdrowiem.